Kuba (Veverka) – Hlaváč – A. Němeček, Kovář, Flašková, Pekáč, Pultar, Hotárek, Gois, Verner, Turková, Čermák, Wolf, Flechtner, Jaroš, Příhoda.

Svoboda – Kašík, Městecký, Stránský, Pecháček, Zalabák, Pleskot, Šesták, Hamáček, Pospíšil, R. Němeček, Kužela, Galgánek.

Rozhodčí

Šesták, Šefc

Diváci

32

V sobotu 15.10.2022 jsme odehráli na hřišti v Náchodě vyrovnané utkání s domácím týmem mladších žáků. V první třetině jsme si sice vytvořili náskok (góly dávali Kužela, Stránský - samost.nájezd, Pecháček), ale soupeř se nevzdával a bojoval dál. Druhá třetina přinesla rovnoměrný příděl gólů na obou stranách (za HCM Hamáček, Pleskot). Rozhodující okamžiky zápasu se odehrály až ve třetí třetině. Na čerstvě upraveném ledu začal soupeř více útočit a dokázal skórovat, ale Jindra Kužela s Matyášem Galgánkem vstřelili důležité branky a udrželi skóre v náš prospěch. V závěru utkání odvolal Náchod brankáře, ale Jaroměř závěrečný tlak zvládla a na konečném skóre 7:6 se nic nezměnilo.

Branky a nahrávky: 05:44 Pultar (Verner; 5/5), 34:13 Pultar (Hotárek; 5/5), 37:45 Wolf (Pekáč; 5/5), 41:38 Pultar (TS), 44:34 Pultar (Hotárek, Čermák; TS), 54:27 Pultar (TS) – 02:26 Kužela (5/5), 02:58 Stránský (TS), 13:10 Pecháček (Pospíšil; 5/5), 23:59 Hamáček (TS), 28:52 Pleskot (5/5), 45:10 Kužela (5/5), 53:43 Galgánek (5/5). Rozhodčí: Šesták, Šefc. Diváci: 32. Vyloučení: 0:0. Bez využití. Střely na branku: 6:0. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5, 5:5, 5:7, 6:7.